"Terwijl de gemeente Eemnes luxe bungalows beschikbaar stelt voor asielzoekers, worden hardwerkende Nederlanders uit hun appartement gezet door dezelfde gemeente.
RECTIFICATIE ARTIKEL OVER KLOKKENLUIDER LAURENS BUIJS DIE DOOR EEN ARRESTATIETEAM DINSDAG 4 FEBRUARI 2025 BRUUT UIT ZIJN WONING WERD GEHAALD
Klokkenluider Laurens Buijs leeft gelukkig nog en is vandaag vrij gelaten vanuit het politiebureau; hoera, hoera, hoera!
![Bron foto: https://www.nu.nl/media/6259004/nos-omstreden-uva-docent-buijs-was-toch-niet-beste-duider-anti-lhbtiq-geweld.html](https://583813c956.clvaw-cdnwnd.com/064ffd60a72d1f92f0c25d05e0e7f121/200023711-8404c8404d/UvA-docent%20Laurens%20Buijs.png?ph=583813c956)
BELUISTER DE VIDEO'S VOOR HET VERHAAL VAN LAURENS BUIJS
Max van den Berg spreekt met Laurens Buijs over diens arrestatie enkele dagen geleden. Kennelijk was dit vanwege oude feiten. Hij kreeg geen medicatie in de cel.
Laurens spreekt over misstanden zoals het Brongersma kinderporno-archief op de Universiteit van Amsterdam. Hij heeft een plan gemaakt om uit alle ellende te komen.
![](https://583813c956.clvaw-cdnwnd.com/064ffd60a72d1f92f0c25d05e0e7f121/200023715-bf7e9bf7eb/LAURENS%20BUIJS%20%284%29.png?ph=583813c956)
RECTIFICATIE VAN ONS EERDERE BERICHT VAN VANDAAG
Klokkenluider Laurens Buijs leeft gelukkig nog en is vandaag vrij gelaten vanuit het Politiebureau; hoera, hoera, hoera!
Al vier dagen was het muisstil rondom Laurens Buijs, daarom sloegen wij groot ALARM!!
Klokkenluider Laurens Buijs bleek 4 dagen vastgehouden te zijn geweest in het politiebureau. Inmiddels is hij weer op vrije voeten gesteld met zeer strenge restricties waar Laurens Buijs zich aan dient te houden.
Psychiaters probeerden eerder Laurens Buijs ervan te overtuigen dat hij last had van wanen. Dat is hun mind control tactiek om de waarheid te verdraaien. Waarom ze dat doen is omdat Laurens Buijs informatie in handen heeft dat veel hooggeplaatste functionarissen, medewerkers jeugdzorg, leraren etc. betrokken zijn bij een satanisch crimineel netwerk in Amsterdam waarbij kinderen ritueel geofferd worden.
Nederland is het centrum van Pedofielen, Moordenaars, Wapenhandelaars, Drugsdealers, Orgaanhandel, Ritueel kindermisbruik, mensenhandel etc.
De omgekochte media, de burgemeesters van Nederlandse gemeentes, de politie en de psychiatrie (psychiaters) houden dit in stand door de daders van seksueel misbruik en corrupte praktijken te beschermen en slachtoffers en klokkenluiders op te sluiten in gevangenissen en de psychiatrie. Het wordt nu echt de hoogste tijd dat de Nederlandse bevolking beseft wat er werkelijk gaande is in Nederland, voordat er nog meer onschuldige slachtoffers gaan vallen. De psychiatrie is een vangnet.
Meer info over Laurens Buijs
Bekijk deze video over Laurens Buijs: https://t.me/TheRedPillJournal/2137
En bekijk ook deze video's over Laurens Buijs: https://t.me/TheRedPillJournal/2577
Dit soort artikelen verschijnen in de omgekochte media wanneer je niet mee wil werken aan leugens!
NOS: Omstreden UvA-docent Buijs was toch 'niet beste duider' anti-lhbtiq+-geweld
![](https://583813c956.clvaw-cdnwnd.com/064ffd60a72d1f92f0c25d05e0e7f121/200023711-8404c8404d/UvA-docent%20Laurens%20Buijs.png?ph=583813c956)
11 apr 2023 om 13:05 │ Update: 1 jaar geleden
De NOS baalt ervan dat UvA-docent Laurens Buijs maandag zijn verhaal kon doen in een item over agressie tegen de lhbtiq+-gemeenschap. Adjunct-hoofdredacteur Wilma Haan zegt dat de NOS de veelbesproken Buijs "in deze context" niet als spreker had moeten vragen.
DEEL DIT ARTIKEL ZOVEEL MOGELIJK, ZODAT DE NEDERLANDSE BEVOLKING OOK GAAT INZIEN WAT ER WERKELIJK GAANDE IS IN NEDERLAND.
Klokkenluiders worden tegen hun wil opgesloten!
ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN
Brief uit 1933 gevonden in muur van Gents hotel: "Hitler is de man van den dag in Duitschland, de wereld springt op krukken" is daarmee degene die met de hulp van Trump en Poetin de Aardse Wereld redt van de totale vernietiging.