Vertaal deze pagina naar:

ERIK VERBEEK VAN DE 'NO CANCER FOUNDATION' STOND TERECHT VOOR HET WONDERMIDDEL 'FLARAXIN' WAT KANKER GENEEST

14-03-2025

Erik Verbeek van de 'No Cancer Foundation' moest een half jaar de gevangenis in vanwege het wondermiddel 'Flaraxin' wat kanker geneest.


Erik Verbeek
Coördinator voor Nederland en België
NO CANCER FOUNDATION vzw
Paul Bellefroidlaan 16 - 3500 Hasselt (Belgium)
Tel +32/488 443 073
E-mail : nocancerfoundation@gmail.com

Flaraxin: kankerpatiënten geven hun ervaring met het preparaat !!

Klik hier voor meer info: https://www.sdnl.nl/flaraxin.htm

Stijgende ziektekosten: https://www.sdnl.nl/ziektekosten.htm

DIAGNOSE KANKER

De diagnose kanker heeft een enorme impact - of het nu gaat om uzelf of om iemand die u dierbaar is. Het kan veel vragen oproepen en uw leven ingrijpend veranderen. Deze startpagina biedt u een zorgvuldig geselecteerd overzicht van betrouwbare websites en bronnen over kanker. U vindt hier informatie over de ziekte zelf, behandelingen, maar ook over praktische en emotionele ondersteuning. We hopen dat deze pagina u helpt bij uw zoektocht naar informatie en u daarbij de nodige steun biedt.

Door mijn persoonlijke ervaring (als naaste) weet ik hoe ingrijpend kanker kan zijn, zowel voor de persoon zelf als voor de mensen eromheen. Het is voor mij dan ook waardevol om deze startpagina te mogen beheren en u zo te helpen bij het vinden van betrouwbare informatie, steun en herkenbare verhalen. 

Met vriendelijke groet, Esther

Laatste update:  28 januari 2025

Website: https://kanker.startpagina.nl/

Na de Eerste Wereld Oorlog (1914 – 1918) heeft het alles vergiftigde NAZI Regime zich vanuit Nederland, Benelux Unie en Europese Unie voortgezet en worden natuurlijke anti-kanker producten zoals Flaraxin geweerd.

STOP Genocide Massavergiftiging vanuit Chemische Bestrijdingsmiddelen!

EKC Klacht van Ad van Rooij van 29 mei 2006 aangevuld met de Sommatie van 20 oktober 2011 aan Voorzitter José Manuel Durão Barroso van de Europese Commissie.

Erik Verbeek van de 'No Cancer Foundation' moest een half jaar de gevangenis in vanwege het wondermiddel 'Flaraxin' wat kanker geneest.

Zie bijgevoegde drie Krantenartikelen over Erik Verbeek en Flaraxin en No Cancer Foundation (NCF). Daarom moest Erik Verbeek voor 6 maanden de gevangenis in en is hij eerder vergiftigd met arsenicum, (het zelf gebruiken van Flaraxin heeft hem gered) en is zijn vader vroegtijdig overleden (vermoord).

HANJA MAIJ-WEGGEN, HESTER MAIJ EN MARIT MAIJ HEBBEN VANUIT EEN 'GEZINS-CRIMINELE-ORGANISATIE' ZICH SCHULDIG GEMAAKT AAN HET UITMOORDEN VAN MILJARDEN MENSEN EN HET STELEN VAN 'MILJARDAIR BEDRIJVEN' DIE DAT WILDEN VOORKOMEN.

BELGISCH PREMIER ALEXANDER DE CROO EN HERMAN DE CROO HEBBEN VANUIT EEN 'GEZINS-CRIMINELE-ORGANISATIE' ZICH SCHULDIG GEMAAKT AAN HET UITMOORDEN VAN MILJARDEN MENSEN EN HET STELEN VAN 'MILJARDAIRBEDRIJVEN' DIE DAT WILDEN VOORKOMEN.

Lees aandachtig de onderstaande artikelen door voor meer achtergrondinformatie.

ONZE NIEUWSTE ARTIKELEN